O mnie

Nazywam się Bogna Gudowska. W mojej pracowni filcuję wełnę czesankową w kolorowe kulki.

Kulki wykonuję na własne potrzeby, ale również dla innych rękodzielników. Są miękkie, przyjemne w dotyku i ciepłe. Idealne do tworzenia biżuterii, kreatywnych prac, dekoracji wnętrz czy projektów DIY. Kulki łatwo współpracują z igłą i nicią, są wytrzymałe i odporne na zniszczenia, można je delikatnie formować.

Skąd pomysł na kulki z filcu?

Pomysł zaświtał w mojej głowie kiedy wiele lat temu sama szukałam dużych ilości filcowych kulek do wykonania z nich większych powierzchni. Potrzebowałam kulek, które nie będą za twarde i dadzą się łatwo formować. O szerokiej i intensywnej palecie kolorystycznej. Nie chciałam jednocześnie sprowadzać ich z dalekiej Azji, chociaż kusiły mnie niską ceną.

Postanowiłam sama zgłębić tajniki powstawania filcowych kulek i spróbować się we własnej produkcji. Po miesiącach prób i ciężkiej pracy z wełną czesankową udało się uzyskać pierwszą filcową kulkę w takiej jakości, że nie miałam więcej pytań. Owocami mojej pracy dzielę się teraz z innymi.

Dla kogo filcuję?

Dla rękodzielników i rękodzielniczek oraz innych miłośników i miłośniczek wełny. Dla tych żyjących z rękodzieła, i tych, dla których prace ręczne to sposób na spędzanie wolnego czasu.

Do mojego filcowego świata zapraszam:

– jubilerów i jubilerki – filcowe elementy przydadzą się do naszyjników, kolczyków i pierścionków

– twórców i twórczynie dekoracji – łapaczy snów, karuzelek, makram

– dziergających na drutach, robiących szydełkiem – kulki są świetnym wykończeniem pledów, swetrów czy trójkątnych chust

– dekoratorów i dekoratorki – gościłam już na kilku witrynach sklepowych

– florystów i florystki – bo kulki przepięknie wyglądają wśród kwiatów jednocześnie nie konkurując z nimi w bukiecie

– twórców i twórczynie zabawek dla zwierząt – dla jednej filcowej kulki koty są w stanie zrobić (prawie) wszystko!

Filcuję też dla fotografów i fotografek – kulki to wdzięczny element sesji foto – dziecięcych, rodzinnych i plenerowych.

Filcowe kulki chętnie uczestniczą też w kreatywnych warsztatach, szkolnych i przedszkolnych kiermaszach oraz innych kolorowych przedsięwzięciach. Z przyjemnością poznam Wasze pomysły na współpracę ze mną.

Napisz do mnie: office@feltstories.eu

Shopping Cart