Zwroty i reklamacje

Zwroty

W ciągu 14 dni od otrzymania kulkowej przesyłki możesz bez podania przyczyny zmienić zdanie i odesłać zamówienie do nas. Pamiętaj tylko wysłać w tym samym terminie oświadczenie o odstąpieniu od Umowy – najlepiej mailem na adres office@feltstories.eu, za pomocą formularza kontaktowego na stronie sklepu lub pocztą, w formie papierowej na nasz adres. Oświadczenie możesz też złożyć wypełniając formularz odstąpienia od umowy (poniżej do pobrania), jednak nie jest to warunek konieczny do zwrotu zamówienia.

Jak tylko otrzymam drogą elektroniczną wiadomość o chęci zwrotu zamówienia, niezwłocznie prześlę na Twojego maila potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Następnie w ciągu 14 dni zwrócę wszystkie płatności, w tym koszty dostarczenia zamówienia, z wyjątkiem dodatkowych kosztów dostarczenia zwracanego towaru innego niż najtańszy sposób dostarczenia przesyłki, jaki mamy w ofercie.

Koszty zamówienia zwrócę korzystając z takich samych metod płatności, z jakich korzystałaś/eś kupując kulki w naszym sklepie, chyba że uzgodnimy razem inne, niewiążące się z dodatkowymi kosztami, rozwiązanie.

Na zwracany produkt czekam przez 14 dni od momentu poinformowania o odstąpieniu od Umowy. Mogę wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu zamówienia lub do czasu dostarczenia dowodu jego odesłania.

Nie zwracam produktów spoza stałej oferty sklepu, stworzonych na specjalne, zindywidualizowane zamówienia.

Reklamacje

Bardzo się staram, aby moje produkty wykonane były porządnie i solidnie. Najczęściej służą one latami, jednak w przypadku pojawienia się wady w zakupionym produkcie przysługuje Ci prawo do reklamacji.

Reklamację możesz zgłosić pisemnie lub mailowo na adres pracowni Felt Stories. Koniecznie opisz w niej wadę, okoliczności i datę jej wystąpienia, podaj również swoje dane. Odpiszę w ciągu 14 dni proponując sposób realizacji reklamacji.

Shopping Cart